UAB „Lorevitas“ – nedidelė kompanija, vienijanti plataus profilio specialistus. Mūsų darbuotojai kvalifikuotai atlieka šias užduotis:

UAB „Lorevitas“ – statybos įmonė, veikianti jau ne vienerius metus. Vienijame savo srities profesionalus, savo veikloje visada orientuojamės į kliento poreikius ir siekiame geriausio rezultato, todėl sėkmingai įveikiame įvairias užduotis. Esame lankstūs savo veikloje – tai mūsų klientams suteikia daugybę privalumų. Dirbame tiek mažuose ir vidutinio dydžio objektuose, o dideliuose projektuose sėkmingai bendradarbiaujame su partneriais.

 

Pagrindinės UAB „Lorevitas“ veiklos sritys:

  • Teraco (mozaikinio betono) pakopų įrengimas, atnaujinimas ir restauravimas;
  • Šiltnamių / laistymo sistemų projektavimas, įrengimas, įrangos komplektavimas;
  • Statybos, apdailos ir remonto darbai.

Projektuojame ir įrengiame teracines laiptų pakopas, dangą komerciniuose ir individualiuose objektuose. Atnaujiname ir restauruojame teraco paviršius, kad jie vėl atrodytų tarsi nauji.

Projektuojame ir įrengiame įvairių dydžių šiltnamius, tinkamus įvairiems augalams auginti, laistymo sistemas, klientui pageidaujant sukomplektuosime laistymo įrangą pagal individualius poreikius.

Pasirūpinkite aplinka – kreipkitės į mus ir pateiksime Jums geriausią pasiūlymą. Visos užduotys mums įveikiamos!

UAB „Lorevitas“ misija – išspręsti visas kliento patikėtas užduotis ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Savo veikloje orientuojamės į geriausią rezultatą ir ilgalaikę naudą savo klientams. Kokybė yra pagrindinė orientacija tiek dirbant su individualiais klientais, tiek bendradarbiaujant su partneriais.

UAB „Lorevitas“ vizija – tapti lyderiu savo srityje, siūlyti savo klientams visapusiškus ir kompleksinius sprendimus iš vienų rankų.

UAB „Lorevitas“ privalumai individualiems klientams ir partneriams:

  • Mūsų komandą sudaro savo srities profesionalai;
  • Suteikiame galimybę už suteiktas paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai;
  • Orientuojamės į kokybę, visada padedame klientui rasti geriausią sprendimą;
  • Suteikiame konsultacijas aplinkos tvarkymo ir šiltnamių bei laistymo sistemų įrengimo klausimais, taip pat patariame dėl statybos, remonto, apdailos darbų;
  • Turime patikimų partnerių įvairiose srityse, todėl esant poreikiui pasirūpiname ir griovimo darbais, sunkiąja technika ir kt.;
  • Siūlome plataus profilio statybos, apdailos ir remonto paslaugas;
  • Suteikiame galimybę už suteiktas paslaugas atsiskaityti išsimokėtinai.

Patikėkite savo namus mums ir pasirūpinsime, kad ilgai galėtumėte džiaugtis puikia namų būkle bei išvaizda. Siūlome tik kokybiškus sprendimus, o būdami savo srities žinovai, padedame orientuotis sudėtingoje statybų rinkoje, pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka individualius reikalavimus bei poreikius.

 

loading