UAB „Lorevitas“ greitai ir profesionaliai padės įrengti šiltnamį Jūsų kieme. Kvalifikuoti mūsų darbuotojai padės pasirinkti geriausią vietą šiltnamio statybai ir, atsižvelgdami į asmeninius poreikius bei pageidavimus, suprojektuos ir pastatys šiltnamį. Kvalifikuoti patarimai suteikia galimybę priimti optimalius sprendimus, kurie padeda ateityje lengviau rūpintis savo sodo augalais ir sulaukti didesnio jų derliaus. Pasirinkdami UAB „Lorevitas“ visada gausite geriausią kainos ir kokybės santykį.

Dirbame su įvairaus dydžio projektais ir skirtingomis medžiagomis. Mūsų žinios ir sukaupta patirtis leidžia tinkamai įvertinti šiltnamio vietą ir rekomenduoti tinkamiausius pasirinkimus – palikite visus rūpesčius dėl šiltnamio UAB „Lorevitas“ ir planuokite, kaip ir kokį nuimsite derlių.

Šiltnamio projektavimas

Rengiant šiltnamio projektą, pirmiausiai mūsų specialistai įvertina numatomą vietą. Saulė, vėjas ir daugybė kitų veiksnių yra svarbūs augalų augimui, tad statant šiltnamį į juos būtina atsižvelgti. Jei klientas dvejoja, visada suteikiame išsamią konsultaciją ir padedame pasirinkti tinkamiausią vietą šiltnamiui statyti. Vertinant vietą svarbu atsižvelgti į numatomą šiltnamio aukštį ir dydį, taip pat svarbi ir šiltnamio paskirtis, tad dar prieš įrengiant šiltnamį reikia preliminariai apsispręsti dėl jo naudojimo.

Šiltnamiai gali būti labai įvairūs, UAB „Lorevitas“ projektuoja tiek standartinius, tiek ir šiltnamius pagal individualius projektus. Atsižvelgiant į šiltnamio dydį ir paskirtį yra pasirenkamos tinkamiausios medžiagos, jei šiltnamis bus stacionarus, gali būti išliejamas pamatas, numatomas dangos šiltnamyje įrengimas. Projekte įvertinamo šiltnamio vietos sąlygos ir klimato veiksniai, numatomi langai ir stoglangiai, durys.

Šiltnamio įrengimas

Šiltnamio įrengimas yra pradedamas nuo pamato, jei toks numatytas projekte. Vėliau statomas karkasas, jo montavimo laikas priklauso nuo pasirinktų medžiagų ir šiltnamio parametrų. UAB „Lorevitas“ parinks apsaugines medžiagas, kurios šiltnamio dalims suteiks atsparumo, užtikrins ilgesnį tarnavimo laiką.

Šiltnamio statyba reikalauja tikslumo ir kruopštumo – kai daugelis detalių yra peršviečiamos, nelieka vietos taisyti klaidoms. Patikėję savo šiltnamio statybą profesionalams visada išlošite: atsižvelgiant į subjektyvius veiksnius pastatytas šiltnamis leis sulaukti gausesnio derliaus, augalus jame bus lengviau prižiūrėti, o profesionaliai atlikti statybos darbai užtikrins šiltnamio funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir dailią išvaizdą.

 

 

 

loading