UAB „Lorevitas“ – tai plataus profilio statybos ir apdailos specialistų komanda, dirbanti tiek individualios, tiek visuomeninės paskirties objektuose. Mažesniuose objektuose sklandų statybos, apdailos ar remonto procesą užtikriname patys, o dideliuose dalyvaujame kaip partneriai ar subrangovai. Esant poreikiui, užtikriname ir papildomas paslaugas: medžiagų tiekimą, sunkiosios technikos nuomą ir kt. Mums įveikiamos visos užduotys!

Statybos darbai

UAB „Lorevitas“ atlieka įvairius statybos darbus, todėl Jūsų namu pasirūpinsime nuo pamatų, iki stogo ir visiško įrengimo. Statome naujus ir renovuojame bei remontuojame senus įvairios paskirties pastatus ir objektus, kartu su partneriais dirbame statant gyvenamuosius daugiabučius namus. Esame lankstūs, tad statybos darbus galime vykdyti tiek su užsakovo medžiagomis, o esant poreikiu užtikrinti reikalingų statybinių medžiagų tiekimą. Statybų metu pasirūpiname reikalinga įranga bei technika, todėl patikėję darbus UAB „Lorevitas“ galėsite nesukti galvos dėl problemų ir ramiai stebėti, kaip kyla Jūsų namas.

Apdailos darbai

UAB „Lorevitas“ atlieka lauko ir vidaus apdailos darbus. Dirbame su įvairiomis medžiagomis, galime pasiūlyti kompleksinius sprendimus. Atliekame fasado šiltinimo, armavimo ir įvairius dekoravimo darbus, viduje montuojame gipsą, klijuojame plyteles, tapetus, dažome ir atliekame kitus apdailos darbus. Pasirūpinsime, kad tiek namo išorė, tiek vidus atrodytų nepriekaištingai ir reprezentatyviai. Kruopščiai ir kokybiškai atliekame įvairius apdailos darbus, dirbame įvairaus dydžio butuose, namuose ar komercinės paskirties objektuose. Jei norite įrengti savo patalpas gyvenimui arba darbui, nedvejodami kvieskite profesionalią mūsų komandą.

Remonto darbai

Nusprendėte atnaujinti namą ar butą? Nedvejodami kreipkitės į UAB „Lorevitas“ – mūsų profesionalų komanda greitai ir kokybiškai atliks visus būsto remonto darbus. Mūsų meistrai sutvarkys ir nudažys sienas, išlygins ir išbalins lubas ar pakeis grindis – visos užduotys mums įveikiamos. Remdamiesi savo žiniomis ir patirtimi, UAB „Lorevitas“ meistrai taip pat gali padėti priimti sprendimą dėl remonto sprendimų, medžiagų pasirinkimo. Kokybė ir ilgaamžiškumas yra prioritetas mūsų darbe, tad visada ieškome sprendimų, kurie tai užtikrina atliekant remonto darbus. Pasirūpinkite gražia ir jaukia aplinka gyvenimui ar darbui, o mes pasirūpinsime visais reikalingais darbais.

loading