UAB „Lorevitas“ – nedidelė kompanija, vienijanti plataus profilio specialistus. Mūsų darbuotojai kvalifikuotai atlieka šias užduotis:

  • Įvairius statybos ir remonto darbus;
  • Išorės ir vidaus apdailos darbus;
  • Įrengia laistymo sistemas;
  • Atlieka aplinkos tvarkymo darbus;
  • Įrengia mažosios architektūros objektus ir kt.

Pristigo darbuotojų? Nespėjate įvykdyti darbų atlikimo terminų? UAB „Lorevitas“ suteiks pastiprinimą Jūsų komandai! Teikiame darbuotojų nuomos paslaugas – tai puiki išeitis, kai reikia greitai trumpam laikotarpiui rasti profesionalų darbuotoją, pakeisti susirgusių ar atostogaujantį kolegą ir panašiai. Mūsų darbuotojai nėra naujokai statybų aikštelėje, todėl greitai orientuojasi įvairiose situacijose, profesionaliai atlieka jiems patikėtas užduotis. Sutaupysite laiko, nes mūsų darbuotojai jau yra supažindinti su saugos taisyklėmis, turi darbui reikalingus drabužius ir apsauginius reikmenis – tai pagalba, kuri padės neatsilikti nuo darbų grafiko ir greitai įveikti visas statybų aikštelėje kilusias problemas.

Reikia rimtos pagalbos? UAB „Lorevitas“ įvairiuose projektuose, susijusiuose su įmonės veiklos sritimis, dalyvauja ir kaip partneris, ir kaip subrangovas. Tokiu atveju į darbų atlikimą yra įtraukiama visa darbuotojų komanda – tai iš tikrųjų didelė pagalba, greitai vykstantys darbai ir puikus rezultatas. Nerizikuokite užsakovo pasitikėjimu, esant poreikiui kreipkitės į UAB „Lorevitas“ – mums visos užduotys įveikiamos!

loading