Laistymo įrangos komplektavimas

Atsižvelgiant į laistymo sistemos poreikį ir kliento pageidavimus, parinksime reikalingą įrangą ir ją sukomplektuosime.

Laistymo sistemų projektavimas

Mūsų specialistai atsižvelgs į individualias sąlygas Jūsų sklype ir pagal tai suprojektuos optimalią laistymo sistemą, sukomplektuos įrangą. Išskirsime laistymo zonas, parinksime laistymo sistemos tipą ir pateiksime rekomendacijas, kaip geriausiai laistymo sistemą naudoti ir prižiūrėti.

Laistymo sistemų įrengimas

Laistymo sistemą galime įrengti vykstant sklypo apželdinimo darbams arba jau sutvarkytame sklype, nepakenkiant augmenijai ir ją tausojant. Sistemos įrengimas visiškai nepakenks jau suformuotai vejai, gėlėms ar medžiams – visus reikalingus darbus UAB „Lorevitas“ specialistai atlieka atidžiai ir atsižvelgdami į augalų priežiūrą.

Šiltnamių projektavimas

UAB „Lorevitas“ projektuoja tiek standartinius šiltnamius, tiek pagal individualius projektus. Atsižvelgiant į šiltnamio dydį ir paskirtį yra pasirenkamos tinkamiausios medžiagos. Jei šiltnamis bus stacionarus, gali būti išliejamas pamatas, numatomas dangos šiltnamyje įrengimas.

Šiltnamių įrengimas

Patikėję savo šiltnamio statybą profesionalams visada išlošite: atsižvelgiant į subjektyvius veiksnius pastatytas šiltnamis leis sulaukti gausesnio derliaus, augalus jame bus lengviau prižiūrėti, o profesionaliai atlikti statybos darbai užtikrins šiltnamio funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir dailią išvaizdą.