UAB „Lorevitas“ specialistų komanda greitai ir profesionaliai suprojektuos ir įrengs laistymo sistemą Jūsų sklype. Laistymo sistemas projektuojame taip, kad jų naudojimas visada būtų optimaliai patogus ir užtikrintų vandens ekonomiją bei puikią augalų ar vejos priežiūrą. Atsižvelgdami į laistymo poreikį ir individualius pageidavimus, komplektuojame laistymo įrangą, konsultuojame dėl naudojimo ir pritaikymo. Laistymo sistemų projektavimas – veikla, kurioje UAB „Lorevitas“ specializuojasi, tad visada galime pasiūlyti savo klientams puikų kainos ir kokybės santykį.

Laistymo sistemų projektavimas

Mūsų specialistai atsižvelgs į individualias sąlygas Jūsų sklype ir pagal tai suprojektuos optimalią laistymo sistemą, sukomplektuos įrangą. Išskirsime laistymo zonas, parinksime laistymo sistemos tipą ir pateiksime rekomendacijas, kaip geriausiai laistymo sistemą naudoti ir prižiūrėti. Turime patirties tiek projektuojant ir įrengiant sistemas individualiuose sklypuose, tiek ir visuomeninės paskirties zonose: didelio ploto vejos aikštelėse, žaliosiose zonose. Dirbame įvairaus reljefo vietovėse, taip pat įrengiame laistymo sistemas šiltnamiuose. Projekto rengimo metu parenkame optimaliausiai tinkančią laistymo įrangą ir sistemą, naudojame tiek statinius, tiek mobilius sprendimus.

Laistymo sistemų įrengimas

Laistymo sistemos įrengimas vyksta pagal laistymo sistemos projektą. Laistymo sistemą galime įrengti vykstant sklypo apželdinimo darbams arba jau sutvarkytame sklype, nepakenkiant augmenijai ir ją tausojant. Sistemos įrengimas visiškai nepakenks jau suformuotai vejai, gėlėms ar medžiams – visus reikalingus darbus UAB „Lorevitas“ specialistai atlieka atidžiai ir atsižvelgdami į augalų poreikius.

Didžioji laistymo sistemos dalis yra įrengiama taip, kad nedarkytų natūralaus gamtos vaizdo, o nedidelius purkštuvus, esančius žemės paviršiuje, galima suplanuoti taip, kad juos pridengtų augalai. Tokiu būdu galėsite be jokio vargo prižiūrėti savo veją ar sodą ir mėgautis natūralia gamtos išvaizda be jokių pastangų.

Laistymo įrangos komplektavimas

UAB „Lorevitas“ bendradarbiauja su įvairios laistymo įrangos tiekėjais, todėl mūsų specialistai visada gali pasiūlyti optimalius sprendimus. Atsižvelgiant į laistymo sistemos poreikį ir kliento pageidavimus, parinksime reikalingą įrangą ir ją sukomplektuosime. Dirbame su įvairiomis laistymo sistemomis, tad galime įveikti visas užduotis, net ir tuomet, kai sklypo reljefas ar augmenija reikalauja visiškai nestandartinių sprendimų.

UAB „Lorevitas“ – visos užduotys mums įveikiamos!

loading